ÖZTEKİN SAHA BETON

Öztekin Saha Beton; 1994 yılında sektöre giriş yapmıştır. Saha Betonlama, Daire Şaplama, Baskı Beton, Kanal Kırım ve Kesimi, Derz Kesimi alanların’da müşterilerinin talep ve isteklerini karşılayarak alanında uzman personeli ile sektörün öncü firmalarından biri olmuştur.

Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini ön planda tutan firmamız, verdiği hizmetlerin karşılığını yine mutlu, memnun müşterilerimizin referansı ile büyümektedir. Başarılı hizmetlerimizin sırrı; kendi alanında uzman personeli ve personellerinin kaliteli, dürüst hizmetleridir.

Firmamız; çok geniş ekip ve ekipmanlara sahip olduğu için aynı anda birçok müşteri taleplerini yerine getirir. Bugüne kadar saygın firma, kuruluş ve kurumlar Öztekin Saha Beton‘u tercih etmiştir. Bunun ana nedeni firmamızın göstermiş olduğu titizlik ve kaliteli işgücüdür. Öztekin Saha Beton; teknolojinin bütün yeniliklerinden faydalanmakta olup uygulamalarına bunu başarıyla yansıtmaktadır.

Hedefimiz; sektördeki gelişmeleri takiben çıtamızı en üst seviyeye taşıma arzusudur. Bu amacımıza ulaşmamızdaki en önemli etken siz degerli müşterilerimizin memnuniyeti olacaktır.

ÖZTEKİN SAHA BETON

TEKLİF ALIN

Ücretsiz Teklif Almak İçin İletişim Kurun

© Copyright  2015 - ÖZTEKİN SAHA BETON - Gebze / Kocaeli

  • Bu site Mb Bilişim tarafından inşa edilmiştir.