• kanal-kesimi-gebze

Kanal Kesimi Gebze

Kanal Kesimi Gebze

Beton kesim uygulamalarında kullanılan teknikler makinalar ve araç gereçlere göre farklılık göstermektedir. Kesimi yapılacak beton yapının kalınlığı, bulunduğu konum, dik yada yatay oluşu, demir donatılı olup olmadığı gibi durumlar, beton kesim yapılması için kullanılması gereken tekniğin belirlenmesinde önemli etkenler olduğu gibi kanal kesiminde de aynı şartlar hemen hemen geçerli olmaktadır.

Öztekin saha beton, daire şapı, kanal kesimi, kanal kırımı, saha betonu, derj kesimi gibi faaliyet alanlarında hizmet sunmaktadır.  Kanal kesimi Gebze , farkı ile sizlerle

Kanal kesimi  Gebze de çeşitli faaliyet alanları ile iş yeri zemin betonlarının kırılması, bina duvarlarının kırılması, iş yerinizde yeni bir dizayn öncesi çeşitli beton ve duvar kırılma işleri, asfalt ve beton kesilmesi, İşyerinize yeni alınan makine ve ekipmanların yerleşimi konusunda çeşitli kırım ve tadilat işleri, İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda tecrübeli teknik ekimiz size yardımcı olacaktır. Yapılacak işe göre teknik ekipman ve makinalarımız ile  mevcut hizmet gerçekleştirelecektir.

Bölgenin jeolojik yapısını bakıldıktan sonra da, fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyim ve tecrübe ile sizlerin memnuniyetini de arttırmaktayız.  Konusunda uzman ekibimizle zamanında iş teslimi garantisiyle hep tercih edilen firma olmanın gururunu kanal kesimi Gebze ile yaşamaktayız.

Önemsediğimiz ve isteyerek  icra ettiğimiz işimizde referanslarımız siz memnun müşterilerimizdir. Kanal kesimi Gebze, fark ve güven yaratarak kalite ve estetiği sizlerle buluşturmaktadır.

Öz tekin saha beton,  tecrübe ve yeteneklerimiz ile hizmet sunduğumuz müşteriler ve iş ortakları için, kanal kesimi Gebze bu işlemleri  avantaja dönüştüren firma kimliği ile, ana hizmet faaliyet alanı olarak saha beton, daire şapı, kanal kesimi, kanal kırımı, saha betonu, derj kesimi hizmetleri sunmaktadır.

Her türlü kırım – yıkım işlerinizi uzman ve deneyimli ekibimizle temiz ve güvenilir şekilde yapmaya kanal kesimi Gebze de devam etmekteyiz.

Başladığı işi, en kısa sürede ve en güvenli şekilde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla tamamlamanın gururu ile sizlerin hizmetinizde olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Ayrıca Beton Kesme İşleri ;

Hidrolik kesim makinesi ile düşeyde ve yatayda her türlü betonda, istenilen kalınlıkta kesim işleri yapılabilmektedir. Ayrıca kütlesel kesimlerde, hidrolik ve elektrikli tel kesme makineleri ile kesim yapmak mümkündür. Kapı, pencere açılımı, parapet kesimi gibi her türlü donatılı betonda düzgün ve pürüzsüz kesme işleri, kullanılan son sistem makineler ve alanında uzman personelimiz ile kolaylıkla yapılabilmektedir.

Bu konuda daha çok bilgi almak veya şap uygulaması hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet ilkesiyle kanal kesimi Gebze  faaliyet alanlarını genişletmektedir.

Bu konuda daha çok bilgi almak veya şap uygulaması hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet ilkesiyle daire şapı Gebze faaliyet alanlarını genişletmektedir.

© Copyright  2015 - ÖZTEKİN SAHA BETON - Gebze / Kocaeli

  • Bu site Mb Bilişim tarafından inşa edilmiştir.