• saha-beton-gebze (600 x 399)

Saha Betonu Gebze

Saha Betonu Gebze

Öztekin saha beton,  saha ve yol betonu, bina içi ve kat taban betonuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Zemin betonu uygulamalarında yüzey hazırlığı, zemin betonu cinsine göre muhtelif farklılıklar göstermektedir. Deneyimli ekibimizle temiz ve güvenilir şekilde saha betonu Gebze yapımını güvenle üstlenmekteyiz.

      Saha Betonu Gebze

Beton dökümü öncesinde zemin betonu uygulaması yapılacak alanda kroki hazırlanarak beton döküm planlaması yapılacaktır. Beton döküm planlamasında yapısal derzler için gerekli önlemler alınacak, toprak zemine oturan betonlar hasır çelik donatı için işlemler yapıldıktan sonra saha betonu Gebze  hazırlık safhasında belirtilen gereksinimlerin yerine getirilmiş olduğu kontrol edilecektir.  Detaylı teknik işlemler bittikten sonra temiz bir şekilde teslimi sağlanmaktadır.

Bina içi Kat Betonlarında   mevcut döşeme ve ısı yalıtımı üzerine pas payları kullanılarak tesbit edilecek tek kat hasır çelik üzerine doğal mineral agregalı sertleştirici kullanılarak zemin betonları yapılacaktır.

Saha betonu Gebze, uygulama yapılırken ağır vasıta araçların hareketleri gözönünde bulundurulmalı ve zeminde mutlaka çelik hasır, donatı demirleri ve vibratör kullanılmalıdır. Saha betonlarında trafik yoğun ise aşınma da fazla olacağı için, dökülecek betonun içine gerektiğinde elyaf ya da çelik teller karıştırılmalıdır.

Saha, otopark, benzinlik ve depo gibi alanlarda tek kat veya çift kat hasır donatı kullanılarak atılan betonlardır. Projelerinizde yapılması istenilen donatı aralıklarına ve beton yüksekliklerine göre gerekli beton ve donatı miktarı hesaplanarak isterseniz malzemeli  yada malzemelerin tarafınızca temin edilmesi durumunda sadece işçilik fiyatı olarak tarafımızca tekliflendirilebilir.

Saha betonu Gebze  ile birlikte uygulanmasını istediğiniz malzemelerde temin edilerek uygulama gerçekleştirilir. İstenildiği takdirde tarak çekilerek yüzey pürüzlendirilerek yüzeyde kaydırmazlık sağlanır.

 

Saha Betonu Gebze Uygulama Alanları :

Fabrika döşeme betonları

Atölye ve imalathane döşeme betonları

Otopark döşeme betonları

Oto yıkama, Mezbaha, Atık toplama ve işleme tesisleri döşeme betonları

Antrepo ve depo döşeme betonları

Kapalı ve açık spor tesisleri döşeme betonları

Umuma açık miting ve toplanma alanları

Öztekin Saha Beton, saha betonu Gebze olarak  siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda hizmet  vermeye devam etmekteyiz.

© Copyright  2015 - ÖZTEKİN SAHA BETON - Gebze / Kocaeli

  • Bu site Mb Bilişim tarafından inşa edilmiştir.