Saha Beton

            Saha beton konusunda; Yüzeylerin düzgün olması ve düzgün bir satıh elde edilmesi için sağlam bir zemin oluşturma işlemine saha beton uygulaması denilmektedir. Amaca uygun yüzeyler elde edebilmek adına yüzey sertleştiricilerde kullanılabilir. Farklı özelliklerde kür malzemeleri kullanılarak ta kullanım amaçlarına uyumlu yüzeyler elde edilebilmektedir. Bu tarz kullanımlar üzerine ek bir kaplama gerektirmez. Bu nedenle maliyet olarak çok daha ekonomik kullanımlar oluşturur. Kat taban, bina içi, yol ve saha betonu ile hizmetler sunan firma, deneyimli ekibi ile güvenilir çalışmalar yürütmektedir. Bu alanda uygulamanın yapılacağı alana göre betonun cinsi farklılık gösterir. Bu nedenle de uygulama hazırlığı her alanda ve uygulama da farklı olabilir.

İlk aşamada uygulanacak alanın krokisi hazırlanır. Bunun yanında yapısal derzler içinde önlemler alınmaktadır. Toprak zemine oturacak beton zemin için hasır çelikten oluşan donatılarda hazırlanarak hazırlık aşaması tamamlanır. Ve gerekli kontroller yapılarak teknik işlemleri tamamlanan çalışmalar sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir. Bina içi saha beton uygulamasında ısı yalıtımı üzerine ya da mevcut döşeme üzerine işlemler hazırlanır. Bu işlemlerde pay paylar kullanılmaktadır. Tek kat hasır çelik üzerine doğal bir mineral olan agregalı sertleştirici dökülür. Bu şekilde zemin betonları yapılır. Çalışmalar esnasında ağır vasıta araçlarının hareketleri göz önünde bulundurulmalıdır. Zemin kısmında çelik hasırlar, vibratör ve donatı demirlerine mutlaka yer verilmelidir.

Özellikle trafiği yoğun alanlarda saha beton uygulaması yapılacak ise betonun içerisinde çelik teller ve elyaf mutlaka bulunmalıdır. Bunların yanı sıra otopark, depo ya da benzinlik gibi alanlarda atılan betonlar içinde de çift kat hasır donatı kullanılması gereklidir. Bu uygulamanın tercih edilebileceği yerler arasında fabrika döşeme betonları, atölye ve imalathane döşeme betonları, otopark, depo, spor tesisleri, miting ve toplanma alanları bulunur. Firmamız müşterilerin isteklerini baz alınarak uygulamalar yapmaktadır. İstediğiniz malzemeler temin edilmekte ve projelendirme yaparak fiyat teklifleri sunulabilmektedir. Yüzeylerde kaydırmazlık sağlamak amacı ile taraklama işlemleri de yapılabilmekte ve uygulamanın tamamen kendi kullanım alanınızda yüksek fayda sağlayacak şekilde uygulanması sağlanmaktadır. Müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda hizmetler sunulmakta ve istenilen malzemeler tercih edilerek beton uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Saha Beton hakkında fiyat ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© Copyright  2015 - ÖZTEKİN SAHA BETON - Gebze / Kocaeli

  • Bu site Mb Bilişim tarafından inşa edilmiştir.